מנופאי אוקיינוס

מבית קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש

מנופאי אוקיינוס- מבית קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש

חברת מנופאי אוקיינוס היא חברה מבית קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש. החברה מפעילה מנופאים במגוון רישיונות בפריסה ארצית, בהתאם לחוק החדש, שנכנס לתוקפו החל מתאריך 7.7.19. 

לפי החוק החדש, העסקת מנופאים תתאפשר רק דרך חברות כוח אדם שהן ייעודיות למנופאים בלבד. בהתאם להוראות החוק, חברת מנופאי אוקיינוס היא בעלת כל האישורים הדרושים להפעלת חברת כוח אדם, המיועדת לגיוס והשמת מנופאים בלבד. 

חברת מנופאי אוקיינוס עוסקת ביצירת חיבורים מוצלחים בין אנשי מקצוע מעולים לבין החברות והקבלנים המבקשים את שירותיהם. החברת פועלת מתוך אמונה גדולה באנשים, ומתוך ידיעה שהצלחת כל עסק תלויה בכוח האנושי המרכיב אותו. לכן חברת מנופאי אוקיינוס משקיעה את מיטב המשאבים כדי לאתר ולגייס את האנשים הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, מתוך רצון ליצור את הערך האמתי עבור לקוחותיה. 

מנהלי חברת מנופאי אוקיינוס הם בעלי ניסיון רב במתן שירותי כוח אדם וניהול משאבי אנוש. בחברה מתקבלות פניות רבות, הן ממנופאים בעלי מגוון רישיונות, והן מבעלי חברות וקבלנים המחפשים את שירותיהם. נציגי חברת מנופאי אוקיינוס ומנהליה שמו להם למטרה לסייע בידי החברות והקבלנים להגיע אל המנופאים המורשים המתאימים לצרכיהם, וכן לסייע למנופאים למצוא מקומות עבודה טובים אשר יבטיחו את שלומם ותנאי העסקתם.