פרופיל החברה

קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש

חיפוש משרות :

ליצור חיבורים מוצלחים בין האנשים הכי טובים

חברת קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש הנה חברה שהוקמה מתוך חזון ותחושת שליחות, הן כדי לספק אפשרויות עבודה ותעסוקה לכל אדם, והן על מנת לסייע לחברות הגדולות למצוא את העובדים אשר ישתלבו בשורותיהן, יתרמו להן מהידע והניסיון שברשותם ויביאו אותן להצלחה עסקית.

חברת קאי מספקת מענה על מגוון צורכי כוח אדם, הן לתקופות מוגבלות של פרויקטים זמניים והן כמענה לחוסר נקודתי בכוח אדם בשעת לחץ ובהתראה קצרה. נוסף על כך, מספקת החברה שירותי השמה לעובדים אשר ישתלבו בחברות לטווח ארוך ויהפכו עובדי חברה כבר מהיום הראשון. 

אל חברת קאי מגיעות פניות רבות מאנשים בכל הדרגים וממגוון תחומי עיסוק. ניתן למצוא ביניהם עובדים כלליים, עובדי יצור, עובדים מקצועיים וגם בעלי תפקידים בכירים במשק, המעוניינים להשתלב במקום עבודה טוב ואיכותי. מהצד השני, מגיעות פניות מחברות גדולות מכל ענפי המשק הישראלי בחיפוש אחר עובדים טובים. תפקידה של חברת קאי הוא ליצור את החיבור ביניהם, תוך מתן טיפול אישי, מדויק ויעיל ביותר. 

אנו מקפידים לגייס את האנשים הכי טובים

לחברת קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש יש סטנדרט גבוה בבחירת אנשיה, מתוך אמונה שכוח אנושי איכותי וטוב יביא להצלחות עסקיות ולחיבורים מעולים. אנו מקפידים לגייס את המועמדים הטובים ביותר, ודואגים להשקיע בהם את המרב, לטובת כל לקוחותינו אשר יהיו מרוצים.

לכל לקוח של חברת קאי מוצמד מנהל אישי, שתפקידו ללוות את הלקוח בתהליך, ללמוד את צרכיו הייחודיים ולאפשר לו למצוא את מבוקשו בצורה החלקה והטובה ביותר. נציגינו מנוסים, מקצועיים וממלאים את עבודתם במסירות, תוך הקפדה על תשומת לב לצרכיו של כל לקוח.  

חברת קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש חרתה על דגלה שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, במטרה לחסוך ללקוחותיה זמן, כסף רב וכאב ראש. אנו דואגים לבצע את עבודתנו באופן יעיל, אמין ומהיר, ותוך בחינה עצמית מתמדת לשם שיפור השירות שאנו מעניקים.  

חברת קאי לא משאירה את לקוחותיה לבד: המועמדים לעבודה במאגר כוח האדם של חברת קאי,  מקבלים מאתנו הדרכה כיצד להצליח בראיונות העבודה וכן סיוע בהשתלבות במקום העבודה, על מנת לוודא שהחיבור יצליח בצורה האופטימלית.

חזון החברה, תחושת השליחות שמלווה אותנו בעבודתנו והאופן בו מתייחסים אצלנו למועמדים ולחברות כאחד, מבטיחים ללקוחות חברת קאי הנאה משירות אמין, הוגן ומקצועי והכי חשוב: פתרונות כוח אדם מהירים ואיכותיים. 

אתם מוזמנים להצטרף אל משפחת קאי- פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש, ולספק בכך את המענה הטוב ביותר לצרכי כוח האדם שלכם.